0,00 zł
Cart

Brak produktów w koszyku.

13 Kongres Toruń 2024

Konferencja 

Polish Foot and Ankle Current Concepts

4-5.04.2025

Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić na kolejny kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stopy i Stawu Skokowego (PFAS) w dniach 4-5.04.2025 roku tym razem w Toruniu. Kongres po raz kolejny odbędzie się w formule omawiania najnowszych trendów w tym obszarze medycyny i dlatego nazwaliśmy go Polish Foot and Ankle Current Concepts. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi znanych wykładowców z Polski i zagranicy stworzymy niepowtarzalną okazję do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Serdecznie zapraszam do Torunia! 

Dr hab. med. Artur Gądek, Prof. UJ

Kongres Polish Foot and Ankle Current Concepts to okazja do poszerzania wiedzy, poznania doświadczeń innych lekarzy i nawiązania relacji.

Program kongresu

Pełen program kongresu już wkrótce, a w nim kilkadziesiąt ciekawych prelekcji i warsztatów oraz specjalistów w dziedzinie z całego świata.

Nie przegap tego!

Zapraszamy do współpracy

Wszystkie firmy zainteresowane obecnością na Kongresie Polish Foot and Ankle Current Concept

Co mówią o naszym kongresie uczestnicy poprzednich edycji

Hanna Tryniszewska

Uczestniczka PFAS

Myślę, że to jest bardzo wartościowe wydarzenie, z którego każdy może wyciągnąć bardzo wiele istotnych informacji i doświadczeń od innych ekspertów i specjalistów. Jeśli będzie taka możliwość chętnie będę uczestniczyła w kolejnych edycjach.

Aleksanda Gordon

Uczestniczka PFAS

Na kongresie byłam już trzeci raz. Pozwala mi to ustrukturyzować moją wiedzę na temat stopy i stawu skokowego. Poznać nowe pomysły moich kolegów i przedyskutować potem te pomysły w naszym wspólnym gronie.

Michał Abramek

Uczestnik PFAS

Uczestniczyłem w kongresie już dwukrotnie i muszę powiedzieć, że to wydarzenie przerosło moje oczekiwania. Jestem pod wrażeniem bogactwa wiedzy i doświadczeń, które można zdobyć podczas tych spotkań. Ekspertom udaje się nie tylko przekazać cenne informacje, ale także zainspirować do dalszego rozwoju zawodowego. Polecam każdemu, kto chce poszerzać swoje horyzonty w danej dziedzinie. Na pewno będę brał udział także w kolejnych edycjach!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość
0 of 350